Megoldatlan

Félberhagyott közműjavítás, útszűkület

Anonim Járókelő

FRÍSSÍTÉS: 2020.01.15

"Nem változott a helyzet"

A fotón látható útszűkület hónapok óta változatlan.

Probléma helyszíne
Szentendre Cseresznyés út 41

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A fotón látható útszűkület hónapok óta változatlan."-ról "FRÍSSÍTÉS: 2020.01.15 "Nem változott a helyzet" A fotón látható útszűkület hónapok óta változatlan."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem változott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által (52991) számon bejelentett panaszát a hatósági csoportunk
    vizsgálja . Addig is szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel

    --

    [image: photo]

    *Bognár Mariann*
    Ügyfélszol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére