Válaszra vár

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

Remélem, hogy ilyen állapotú fényszórókkal forgalomban való részvételre alkalmatlannak minősül...

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária tér 1

Hozzászólások

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ráadásul a járda végén áll.
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére