Megoldott

Parkolóóra

Kérem vágják meg a bokrot, hogy könnyebb legyen hozzáférni a parkolóórához. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Kossuth Lajos u. 26

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A Kossuth Lajos utcában a szakterület a parkoló óránál a gallyazást elvégezte.
    Türelmét köszönjük.
    Üdvözlettel:
    Király Enikő
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére