Megoldott

Illegális szemét lerakás

Anonim Járókelő

Illegálisan lerakott szemét a kerékpár úton!

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által (51383 ) számon bejelentett panaszát a szakterület a mai napon készre jelentette.
    Tisztelettel

    --
    photo

    Bognár Mariann
    Ügyfélszolgálati ügyintéző
    Szentendrei Közös...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére