Megoldott

Felbontott járda

A HÉV állomásnál a zöldséges és a taxik közötti járda hetek óta fel van bontva. Nagymértékben akadályozza a gyalogos forgalmat.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Erzsébet!
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ma örömmel láttam, hogy befejezték a megkezdett munkálatokat. Köszönöm a gyors intézkedést!
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által ( 50708 ) számon bejelentett panaszát a szakterület a mai napon készre jelentette.
    Tisztelettel

    --
    photo

    Bognár Mariann
    Ügyfélszolgálati ügyintéző
    Szentendrei Közö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére