Megoldásra vár

Lépcső felújítás utáni ottmaradt terület elkerítő szalag

FRISSÍTÉS: 2019.08.29
Tisztelt illetékes!
A készre jelentett bejelentésemnél nem történt semmi. :(
A lépcsőt elkerítő szalagot már a lakók eltávolították, de a szalagot tartó rúd és talapzata még ott van.
Továbbra is szeretném kérdezni, hogy a lépcsővel kapcsolatban várható e még valamilyen munkálat, felújítás?!

A Károly utca 20 mögötti járda és azon lévő lépcsőn munkálatok folytak több mint egy hónappal ezelőtt. Akkor körbekerítették a lépcsőt. Az elkerítésre szolgáló szalag azóta is ott van, bár félredobva, mivel az arra sétáló emberek egy hét után használatba vették a lépcsőt.

1.
Kérdezném az illetékestől, hogy a lépcsőnél terveznek e további munkálatokat, mivel annak állapota, főleg esztétikai okokból indokoltá tenné azt?!!

2.
Kérném a szalag eltávolítását, ha a munka befejezettnek tekinthető!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 20

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az Ön által ( 50217 ) számon bejelentett panaszát a szakterület 2019.11.15-ig ütemezte.
    Tisztelettel
    --
    photo

    Bognár Mariann
    Ügyfélszolgálati ügyintéző
    Szentendrei Közös Önkormán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Károly utca 20 mögötti járda és azon lévő lépcsőn munkálatok folytak több mint egy hónappal ezelőtt. Akkor körbekerítették a lépcsőt. Az elkerítésre szolgáló szalag azóta is ott van, bár félredobva, mivel az arra sétáló emberek egy hét után használatba vették a lépcsőt. 1. Kérdezném az illetékestől, hogy a lépcsőnél terveznek e további munkálatokat, mivel annak állapota, főleg esztétikai okokból indokoltá tenné azt?!! 2. Kérném a szalag eltávolítását, ha a munka befejezettnek tekinthető! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2019.08.29 Tisztelt illetékes! A készre jelentett bejelentésemnél nem történt semmi. :( A lépcsőt elkerítő szalagot már a lakók eltávolították, de a szalagot tartó rúd és talapzata még ott van. Továbbra is szeretném kérdezni, hogy a lépcsővel kapcsolatban várható e még valamilyen munkálat, felújítás?! A Károly utca 20 mögötti járda és azon lévő lépcsőn munkálatok folytak több mint egy hónappal ezelőtt. Akkor körbekerítették a lépcsőt. Az elkerítésre szolgáló szalag azóta is ott van, bár félredobva, mivel az arra sétáló emberek egy hét után használatba vették a lépcsőt. 1. Kérdezném az illetékestől, hogy a lépcsőnél terveznek e további munkálatokat, mivel annak állapota, főleg esztétikai okokból indokoltá tenné azt?!! 2. Kérném a szalag eltávolítását, ha a munka befejezettnek tekinthető! Köszönöm!"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt illetékes!
    A készre jelentett bejelentésemnél nem történt semmi. :(
    A lépcsőt elkerítő szalagot már a lakók eltávolították, de a szalagot tartó rúd és talapzata még ott van.
    Továbbra is szer...
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A Károly utcai bejelentését a szakterület készre jelentette.

    Üdvözlettel,
    Nagy Regina

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó 2...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére