Megerősítésre vár

Használhatatlan, gazzal benőtt járda

Anonim Járókelő

Lehet, hogy keveset használt járda, ám kimondottan nagy kihívás átmászni a tüskés növényzeten.

Probléma helyszíne
Szentendre Dobogókői út 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint a munkálatot elvégezték.

    Üdvözlettel

    [image: photo]

    *Városi Ügyfélszolgálat*
    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre
    ...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint ütemezték a munkálatot 2019.10.04-ig.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére