Válaszra vár

Elhagyott Audi A8

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.08.25

Hátha fényképpel reagálnak rá...
236720-5d622735bd3db.jpg

Több, mint egy éve áll a Vadászkert étteremmel szemben egy forgalomból kivont Audi A8-as. Fényképem nincs róla, de a rendszámát szívesen leírom, ha szükséges.

Probléma helyszíne
Szentendre Ady Endre út 4

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissités 2019.08.25 Hátha fényképpel reagálnak rá... 236720-5d622735bd3db.jpg Több, mint egy éve áll a Vadászkert étteremmel szemben egy forgalomból kivont Audi A8-as. Fényképem nincs róla, de a rendszámát szívesen leírom, ha szükséges."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.08.25 Hátha fényképpel reagálnak rá... 236720-5d622735bd3db.jpg Több, mint egy éve áll a Vadászkert étteremmel szemben egy forgalomból kivont Audi A8-as. Fényképem nincs róla, de a rendszámát szívesen leírom, ha szükséges."-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Több, mint egy éve áll a Vadászkert étteremmel szemben egy forgalomból kivont Audi A8-as. Fényképem nincs róla, de a rendszámát szívesen leírom, ha szükséges."-ról "Frissités 2019.08.25 Hátha fényképpel reagálnak rá... 236720-5d622735bd3db.jpg Több, mint egy éve áll a Vadászkert étteremmel szemben egy forgalomból kivont Audi A8-as. Fényképem nincs róla, de a rendszámát szívesen leírom, ha szükséges."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hátha fényképpel reagálnak rá...
  • Közterület-felügyelet (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét a Szentendrei Közterület-felügyelet fogadta. Levelét rögzítettük, az azzal kapcsolatos válaszunkig szíves türelmét kérjük!

    EZ EGY AUTOMATIKUS ÜZENET, KÉRJÜK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kálvária tér
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Madárhegy (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére