Megoldott

Utca tisztasága

Üdv! A nagy esőzések kimosták az kockakövek közül a zúzalékot, és ez hordalékként lerakódott a Tiszteletes utca 6 előtt és a Tiszteletes utca végén, illetve az utcában itt-ott, kicsi foltokban. Nem szép, nem kényelmes, de legalább balesetveszélyes akár autóval, akár kerékpárral. A házunk előtt kb 1 nm-es a kupac, nem szeretném a kukámba dobni, azt gondolom, ez már nem tartozik a járda tisztán tartásához.
köszi
Balalik Magdi

Probléma helyszíne
Szentendre Tiszteletes u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapás Péter visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint a hordalék összegyűjtését elvégezték.

    Üdvözlettel

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó 2
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük szépen észrevételét melyet továbbítottunk a szakterület felé és
    azt a tájékoztatást adták,hogy ütemezték a munkálatot.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szente...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy repedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kaltner Adrienn
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muskátli utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bokor Eszter
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  Vissza az oldal tetejére