Megoldatlan

Balesetveszélyes lépcsősor a Kanonok utcai gyalogoshíd lábánál

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

A Bükkös patakon frissen cserélt Kanonok utcai gyalogoshíd lábánál (a Kanonok utcával szembeni partoldalon) található, a patakparti sétányhoz levelező meredek lépcsősor sem babakocsival, sem kerekesszékkel nem használható, de még gyalogosan is balesetveszélyes.

Kérem a lépcsősor akadálymentessé és biztonságossá tételét a mai kor műszaki és közlekedésbiztonsági követelményeinek megfelelően!

Üdvözlettel,
Pilis Dániel

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 22

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Pilis Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre azzal is megelégednék, ha ezt a kis lépcsősort balesetveszély-mentesítenék, és a Szentendrei Ügyfélszolgálat válaszra méltatná a hozzá beérkező bejelentést.
  • Road Runner hozzászólt a bejelentéshez.

    A Váralja lépcső akadálymentesítését nem akarod kezdeményezni?
  • Pilis Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    2019. április 15. óta (azaz 11 napja) semmilyen választ (még az adatrögzítés tényéről szóló visszaigazolást sem) kaptam Önöktől.

    Továbbra is várom az érdemi válaszukat az a
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Pilis Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére