Válaszra vár

Városi fogadó szemét a turistáknak :(

Anonim Járókelő

Pest/Szentendre bekötő úton kb. 150-200métere a Szentendrei város tábla ellőt a bokrok tele vannak szeméttel.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 36

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére