Megoldott

Szemét a Sportpálya buszmegálló körül és mögött, gallyaz\s

A Szentendre felé tartó Sportpálya buszmegálló mögött és körülötte jelentős mennyiségű szemét található. A megálló mögötti bokrok pedig már ránőnek a megállóra, a járdára.

Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy a szemét maradéktalan összeszedéséről, majd elszállításáról gondoskodni szíveskedjenek. Kérem, hogy a megfelelő gallyazási munkákat is végezzék el.

E mellett gondolkodjanak el a szemetes közelebb helyezéséről is, hiszen az a megálló túlsó végében van, az emberek pedig kényelemből sem mennek el odáig.

Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Szentlászlói út 152

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A Szentlászlói út 152 Sportpálya melletti buszmegálló mögött a szakterület
    a gallyazást ütemezte 2019.04.15.
    A munkálatok elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    Királ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk

    Szentendrén a Sportpálya, buszmegálló mögötti részen a szakterület a
    szemetet összeszedte.
    Türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére