Megoldott

Szemét a Pásztor utca - Kút utca sarkán

Párnahuzatnak tűnő szemét van a Pásztor utca - Kút utca sarkán.

Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy elszállításáról gondoskodni szíveskedjenek.

Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Pásztor u. 15

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére