Megerősítésre vár

Megrongálódott járda

Anonim Járókelő

Az új társasház építése után a járda helyrehozása még nem történt meg.

Probléma helyszíne
Szentendre Egres út 26

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük szépen észrevételét melyet továbbítottunk a szakterület felé
    és azt a tájékoztatást adták,a  kivitelező megállapítása szükséges a
    kiadott építési engedélyek alapján.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére