Megoldásra vár

Úttest beszakadt

Szentendre, Csillag köz 3. Szám előtt az úttest beszakadt a csatorna fedél mellett. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Szentendre Csillag köz 11

Hozzászólások

  • Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület részéről tájékoztatásul a Csillag köz 3.számú csatornafedél
    melletti megsüllyedt aszfalt helyreállítását Június végéig ütemezték.
    A munkálatok elvégzéséig szíves tür...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldtünk egy táblázatot az összes folyamatban lévő bejelentésről Szentendre Ügyfélszolgálatának, melyben azt jelezték vissza, hogy a bejelentés ütemezve van. A bejelentés státuszát megoldásra várra módosítottuk.
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Tasnádi László István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére