Megerősítésre vár

Közterületre kitett zöldhulladék a Bükkös parton

A Bükkösparton, a Bükkösparti buszmegálló háta mögött található fa mellé időben, december 8. előtt kitettek zöldhulladékot, hogy a december 8-i összegyűjtésnél a VSZ munkatársai elvihessék. Azonban valamilyen oknál fogva a mai napig nem szállitották el a hulladékot.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 41

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelő

    A szakterület a zöldet a Bükkös part 41 sz elől elhozta.

    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó 25.

    Email:ugyfelsz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gizella út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét-telep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karcag utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére