Megoldott

Szabálytalan parkolás

Hétköznap mindennapos szabálytalan parkolás tapasztalható.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 41/a.

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk

    A szabálytalan parkolást visszatérően a felügyelők ellenőrzik a területen.

    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szabálykövető Magatartás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére