Válaszra vár

Balesetveszélyes járda

Anonim Járókelő

Hamvas Béla utca alsó részén több hónapja nem állították helyre munkálatok után a járdát

Probléma helyszíne
Szentendre Házi Árpád u. 14

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére