Megoldott

Kidobott ágy és építési törmelék az út szélén

Szentendrén a Bükkös forrás után,a kőhegyre vezető út szélén kidobott ágy és építési törmelék található. A hátsó pomázi úttól kb. 150 m-re.
Kérném az illetékes intézkedését, a terület megtisztítását! Köszönöm

Probléma helyszíne
Szentendre Pomázi út

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Küldtünk egy táblázatot az összes folyamatban lévő bejelentésről Szentendre Ügyfélszolgálatának, melyben azt jelezték vissza, hogy a bejelentésben lévő problémát megoldották.
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemetes csikkes zöld terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felborított szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tompos Zsófia
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatosan fennálló probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére