Megoldott

Szemét közterületen

A bolgár utcai parkoló melletti terület (Dunakorzó felöli része)nagyon szemetes :(

Probléma helyszíne
Szentendre Duna korzó

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület összeszedte és elszállította a hulladékot.

    Üdvözlettel,

    Nagy Regina

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó 18....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét elszállításra került, de maradt ott, vagy újra hordtak oda
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Ügyfelünk!
    A szakterület tájékoztatása szerint a mai nap elszállították az
    illegális hulladékot.
    Üdvözlettel
    HTML Gmail Signature

    photo

    *
    **Major Magda*
    Ügyintéző
    Szentendrei Közös Önkormá
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A szakterület tájékoztatása szerint a héten elszállítják az illegális
    hulladékot. Türelmét köszönjük .
    Üdvözlettel

    [image: photo]

    *​Major Magda​*

    *Szentendrei Közös Önkormányzat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a Gellért-hegyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére