Megoldatlan

Elektromos szekrény

Sérült elektromos szekrény. A kép magáért beszél.

Probléma helyszíne
Szentendre Tiszteletes u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Kapás Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A tárgyi bejelentéssel kapcsolatban rendkívüli ellenőrző bejárást rendeltünk el.
    Mivel a sérült elosztószekrény cseréjét csak a hálózat feszültségmentes állapotában lehet elvégezni, ezé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk. Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Út helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Debreceni utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére