Megoldott

Szemét

Szemét az utcán! A kép magáért beszél!

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük szépen bejelentését.

    A Hulladékgazdálkodási divízió tájékoztatása szerint az illegálisan
    lerakott hulladék beszállításra került.

    Üdvözlettel

    --

    *Major Magda*
    Ügyintéző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítás után
  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet eltakarították. Köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemét - Pap-sziget (Szentendre)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Hullám utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére