Válaszra vár

Útprobléma

Anonim Járókelő

Szentendrei vadőr utcában a csapadék utat talált magának a házunkba
Az útról a törmelékek beérkeznek a házba ahol eldugítja az esőelvezető csatornánkat,már sokadjára.
Megoldásként szeretném ha eltúrnák az utcát olyan dőlésszögben ami nem okoz a tulajdonosoknak kárt.

Probléma helyszíne
Szentendre Erdész u. 20

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére