Megerősítésre vár

Egyre gyűlő illegális zöld és háztartási hulladék a Mókus hídnál

A Bükköspart jobb oldalán, a Mókus hídnál kidobott száraz karácsonyfák, csomagolt és kötegelt zöldhulladék és háztartási szemét található.

Szükség lenne a fentiekben leírt hulladék mielőbbi összegyűjtésére, elszállításár, mert ahogy itt is látszik, az illegálisan lerakott szemét rövid időn belül egyre több szemetet vonz az adott helyre.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 64

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy a KÜ18-P/24-0526*.számú bejelentését szakterület készre
    jelentette.*

    *Üdvözlettel*

    * Major Magda*

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megtett bejelentését, amelyet a szakterület felé
    továbbítottunk.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgála
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére