Válaszra vár

Nyilvános telefonfülke kiesett ablakainak javítása

A Bükköspart 27. szám alatti Szentendrei Egészségügyi Intézet (SZEI) nyugati oldalán, a patakparton található nyilvános telefonfülke két ablaka kiesett. A kiesett ablaküvegek a fülkében vannak elhelyezve.

Szükséges lenne az ablaküvegeket visszarakni a helyére.

Az egyik felvételen látható a fülke azonosítására alkalmas információ is.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 27

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresésedet, ügyfélszolgálatunk fogadta e-mail üzeneted.
    A levelében leírtakkal kapcsolatban hamarosan keresni fogunk, válaszunkig türelmedet kérjük.
    Kérjük, erre az e-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom (Szentendre)

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom (Szentendre)
    Sziget utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Szentlászlói út
  Vissza az oldal tetejére