Válaszra vár

Elhagyott jármű

Szentendrén a Sztaravodai úti köztemető új múrvás parkolójában egy rendszám nélküli opel gépjármű áll már elég régen, legyenek szivesen megtenni a szükséges lépéseket.

Probléma helyszíne
Szentendre Sztaravodai út 47

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Ügyfelünk!*

    A Szentendrei Rendészeti Igazgatóság Ügyfélszolgálata fogadta elektronikus
    üzenetét.

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresésére Intézményünk 30 napon belül érdemi
    választ küld. A levele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Fiastyúk utca
  Vissza az oldal tetejére