Válaszra vár

Megrongálódott elektromos szekrény

Tisztelt illetékes!

Szentendrén a Tiszteletes utcában található utcai elektromos szekrény megrongálódott. Kérném az illetékest intézkedését.

Probléma helyszíne
Szentendre Tiszteletes u. 6

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "E.ON (Szentendre)"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elrozsdásodó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Vastagh György utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött műtárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem áll el az ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Unger Dalma
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Arany János utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére