Megoldatlan

Nincs gyalog átkelőhely

Anonim Járókelő

Nem lehet a kanyart belátni,rengeteg kisiskolás gyerek kell át rajta mindennap egyedül.Az autók száguldoznak és a kanyar miatt esélyük sincs megállni,ha egy Kisgyerek éppen lelép és iskolába szeretne menni.Szülőkènt a gyerekeket vinni reggelente az óvodákba,iskolába is kész kihívás.Minden reggel úgy kell átfutni az úton,mert még csak lassìtani se lassìtanak.Kerem segítsenek a gyermekek biztonsága érdekében egy gyalogátkelőhelyet odafesteni,ha már ahhoz a részhez tartoznak óvodákba és iskolába is a gyerekek.

Probléma helyszíne
Szentendre Sztaravodai út 100

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Anyagi okok miatt jelenleg megoldhatatlan.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A KÜ18-P/24-0490 sz. bejelentésére továbbítjuk a Városfejlesztési Iroda
    válaszát, kérjük az alábbiak szíves elfogadását.

    Üdvözlettel,

    Kolos Erika

    "Szentendre Város Önkormányzatának k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését KÜ18-P/24-0490 ügyszámon továbbítottuk a
    Városfejlesztési Irodának, válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    *Szentendrei Közös Önk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Szentendre)"-ról "Szentendre Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Igazgatóságunkra küldött megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 13. §-ában foglaltakkal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    reped a beton a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére