Megerősítésre vár

Esővíz elvezetés

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő! Szentendrén a Vasvári Pál és Forgách utca sarkán épült esővízelvezető nem látja el a megfelelő funkcióját. A Vasvárin lejövő esővíz kikerüli az esővízgyűjtőt, egy része tovább folyik a Forgách utcán lefelé a másik fele pedig a saját ingatlanom házi esővízelvezető árkába. Esetleg a VSZ Rt-nek vagy valakinek tudnák jelezni a problémát? A mellékelt fotókon minden látszik. Előre is köszönöm! Üdv. Kenyeres László

Probléma helyszíne
Szentendre Vasvári Pál u. 28

Hozzászólások

  • Kenyeres László Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    2023.11.30-ig az önkormányzatnak nem sikerült a problémát elhárítani.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/23-4661 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres rozsdás hírdetések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidőlőben lévő rozsdás kapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ráby Mátyás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére