Megoldott

Kerékpárútra rádől a fal

Az XXXL Shopping Center (Ázsia Center) közelében a kerítés teljesen kidőlt, összeomlott, a tuja ága kilóg a kerékpárútra. Kérem nézzék meg és tegyenek intézkedéseket a baleset és a nagyobb kár elkerülése érdekében.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 83

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy rácsot raktak a helyére, a törmelék még ott hever a kerítés túloldalán az udvarban, fogjuk rá, hogy megoldva.
  • Zemkó Szonja visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Zemkó Szonja!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését KÜ18-P/23-4660 ügyszámon továbbítottuk a
    szakterületnek, válaszukgi szíves türemét kérjük.

    Üdvözlettel,

    Kolos Erika

    *Szentendrei Közös Önkor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pumpa feje levágva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Ady Endre út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jobbhorog-veszélyt növelő bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rákóczi híd kerékpárút állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére