Megoldott

Mozgó csatornafedél

Anonim Járókelő

A csatornafedél a Római sánc utca és a Botond utca kereszteződése előtt, az úttesten közepén található. A felél körül a beton megsüllyedt, ezért ha az autósok ráhajtanak, hangosan csattog. A forgalmas út mellett lakók számra ez rendkívül zavaró és kellemetlen, de a csatornafedél indőnkènt ki is mozdul a helyéről, ami pedig màr balesetveszélyes is lehet az autósok számra!

Probléma helyszíne
Szentendre Botond u. 7

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban kijavították az úthibát!
    Köszönöm!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még sajnos nem történt meg a javítàs!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A fenti bejelentését továbbítottuk a DMRV felé , a mai napon érkezett
    válasz.
    Társaságunkhoz 2023. október 27-én küldött elektronikus levelében leírtakra
    válaszolva tájékoztatjuk,
    ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/23-4597 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres rozsdás hírdetések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidőlőben lévő rozsdás kapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ráby Mátyás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére