Válaszra vár

Elhagyott jármű

Szentendrén az UNIX és a Z+K Euro Kft közötti összekötő úton 47.643123,19.067732 lejárt vizsgájú Citroen Jumpy NNU 463 személygépjármű áll az úton és forgalmi akadályt képez . Legyenek szivesek intézkedni.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 87

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Ügyfelünk!*

    A Szentendrei Rendészeti Igazgatóság Ügyfélszolgálata fogadta elektronikus
    üzenetét.

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresésére Intézményünk 30 napon belül érdemi
    választ küld. A levele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég régóta bejelentettem de semmi sem történt ez ügyben.
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Fiastyúk utca
  Vissza az oldal tetejére