Megerősítésre vár

Graffiti a kukán

Kérem intézkedésüket at ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Kossuth Lajos u. 32

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    A KÜ18-P/23-4004 sz.- a fenti panaszat a szakterulet keszre jelentette.
    Koszonettel:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis Telekomos trafó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Berzeviczy Gergely utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitik a gáton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    falfirkás önkormányzati épület, Bacsó 4.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bacsó Béla utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére