Megerősítésre vár

Graffitis telefonfülke

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Kossuth Lajos u. 23/25

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatjuk, hogy a KÜ18-P/23-4008 sz.-on rögzített bejelentését a
    szakterület a mai nappal készre jelentette. Köszönjük türelmét.

    Üdvözlettel,

    Major Magda

    *Szentendrei Köz
    ...
  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Szakterület tájékoztatása szerint a graffitit megpróbálják eltávolítani.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására, valamint feljebb helyezésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvöz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Margit híd - graffitis lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Agyonrongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére