Megerősítésre vár

Túlcsorduló utcai szemetesek

A Sellő utcai játszótérnél és a közelében lévő utcai szemeteseknél tapasztalható, hogy rendszeresen túlcsordulnak a hulladékkal. Szerintem az ilyen nagy forgalmú helyszíneken vagy nagyobb űrtartalmú edényt, vagy többet kellene kihelyezni, vagy sűrűbben elszállítani. (és persze látom sokszor, h a nyaralók simán telerakják a háztartási szemetükkel, ami nem oké, de attól a probléma sajnos létezik)

Probléma helyszíne
Szentendre Dunakanyar stny. 19

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk, hogy a KÜ18-P/23-3688 sz.-on rögzített bejelentését a
    szakterület a mai nappal készre jelentette. Köszönjük türelmét.

    Üdvözlettel,

    Major Magda

    *Szentendrei Közös
    ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormán
    ...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szentendre Önkormányzata"-ra.

  • Kozári Kata bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemét - Pap-sziget (Szentendre)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Hullám utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére