Megoldott

Fehérvíz utca ismételten...

A Fehérvíz utcában a zöld hulladék elszállítása után ismételten nagy mennyiségben helyeztek ki illegálisan szemetet a Szmolnica sétány lakói, egy kis bútorzattal tarkítva. A szelektív papírgyűjtő roskadásig tele, ürítésre vár.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-2583

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük (12705) számú bejelentését amit a kollégák a mai napon készre jelentettek.

    Tisztelettel
    Bognár Marianna
    Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-2583

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük (12705) számú bejelentését amit a fenti számon iktattunk és továbbítottunk az illetékesek felé.

    Tisztelettel
    Bognár Marianna
    Szentendrei Közös...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Ferenc Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére