Megerősítésre vár

Nap utca, zsák utca végi szemét

A nap utca 11es főút felöli részén szemeteszsákok vannak lerakva 4-5 hete.

Probléma helyszíne
Szentendre Nap u. 1

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület jelentése szerint a munkát 2023.06.13.-án elvégezték.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megtett bejelentését, amelyet a szakterület felé 2023.06.12. -én
    továbbítottunk.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kauroch Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összeszedett szemét otthagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Csónak utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Esti italozás eredménye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére