Megoldott

Baleset veszélyes járda

Szentendre Dózsa György út és Rózsa utca sarkán lévő baleset veszélyes járda.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 12

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a munkájukat!
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/23-1841 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    János kórház melletti járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Diós árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendkívül szűk járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F A
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Felhő utca
  Vissza az oldal tetejére