Megoldott

Rendszám nélküli autó

Napok óta rendszám nélküli autó parkol.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-2022. sz. bejelentés

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a rendszám nélküli autó elszállításra került.

    Üdvözlettel,
    ​Bana Renáta
    ​Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal
    2000 Szente...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Krecsmarik Bea hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Krecsmarik Bea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Fiastyúk utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Újlaki utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére