Megoldott

Ungvári és Vasvári Pál utcák találkozásánál balesetveszélyes vasrács

Ungvári utca és Vasvári Pál utca találkozásánál lévő víznyelő vasrácsa balesetveszélyes állapotban van: a rács egyik pálcája/része hiányzik, a keletkezett lyukba bele lehet lépni, ami határozottan balesetveszélyes. Február 1-én egyik környékbeli lakóval megtörtént, hogy belelépett a lyukba, és sérülést szenvedett a lába, amit a mai napig a helyi sebészeten kell kezeltetni.
Kérem a VSZ szíves és gyors közreműködését a balesetveszély mielőbbi elhárítása érdekében.
Csatolok egy fényképet és egy orvosi leletet a megtörtént baleset igazolására.

Probléma helyszíne
Szentendre Vasvári Pál u. 15

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Helyes Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    A VSZ a javítást elvégezte.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentett munkafeladatot szakterület készre jelentette.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati Iroda*

    2000 S
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Török Bence hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Imre!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elrozsdásodó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Vastagh György utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött műtárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem áll el az ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Unger Dalma
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Arany János utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére