Válaszra vár

Esővízelvezető árkok tisztítása

Tisztelt Cím,

Kérjük, az Egres út Fogoly u és “kishíd” közötti szakaszának esővízelvezető árkának megvizsgálását, megtisztítását, növényektől, hordaléktól való mentesítését, illetve ahol nincs, annak kialakítását.
Az évek óta keresztutcákból leömlő hordalék feltöltötte, helyenként a telektulajdonos töltötte fel az árkot, így a mostani esőzések okozta vízfolyások nem kerülnek az árokba, máshol talál utat magának ezzel kárt okozva.
Fotót mellékelek a Vörösgyűrű sétány és Egres u, valamint az Egres u és Egres u kereszteződésekről, de a teljes, fent jelölt útszakaszt helyre kellene állítani.

Köszönjük

Probléma helyszíne
Szentendre Egres utca 117

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szilágyi-Takács Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres tartóoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szabadság utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére