Megoldott

Vízszivárgás

2015 ősze óta szivárog a víz,amiről még akkor a vízmű tájolva is lett

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Krecsmarik Bea hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez érdekes... Semmilyen vizsgálaton nem voltam jelen,nem is tudtam volna mivel egész nap dolgoztam,és nem bizonyosodtam meg semmiről... Ezek után sajnos már magában a vizsgálatban is kételkedem...
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Vízszivárgás,11356,KÜ18-P/16-1796

    Tisztelt Címzett !

    Csatoltan megküldöm a DMRV válaszát

    Üdvözlettel
    Major Magda
    Ügyintéző
    Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal
    Ügyfélszolgálati iroda
    Szentend...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Vízszivárgás,11356,KÜ18-P/16-1796

    Tisztelt Címzett !

    Tájékoztatom,hogy bejelentését megküldtük az illetékes DMRV felé .

    Üdvözlettel
    Major Magda
    Ügyintéző
    Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal
    Ügy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Krecsmarik Bea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bilkei Balázs
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Bánáti Sverák utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elrozsdásodó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Vastagh György utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt felejtett bólyák.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére