Megerősítésre vár

Életveszélyes vízelvezető rács

Anonim Járókelő

Ez a rács több szempontból is életveszélyes.
Igyekeztem mindent fotózni...

Probléma helyszíne
Szentendre Szentlászlói út 93

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Bejelento!
    A KÜ18-P/22-4454 sz.- panaszat a szakterulet keszre jelentette. Koszonettel:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    A KÜ18-P/22-4454 sz. panaszat az illetekes szakterulet 2022-11-30-ig
    utemezte. Addig szives turelmet kerjuk: Varosi Ugyfelszolgalat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/22-4454 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Szentendre)"-ról "Szentendre Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt rács nem Társaság
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "Magyar Közút (Szentendre)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aszfaltdarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére