Válaszra vár

Veszélyessé vált kapcsolószekrény

A lidl előtti parkoló lőtér felőli kijáratánál az elektromos kapcsolószekrényről leesett az ajtó, ezáltal rendkívül balesetveszélyessé vált. Kérem sürgősen javítani. Ugyanezt a kapcsolószekrényt csúnyán összefirkálták, kérem újból lefesteni.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 20

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Tóth Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Stromfeld Aurél utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csatornafedél hibás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Volánbusz Zrt. (Szentendre)
    Dunakanyar körút
  Vissza az oldal tetejére