Megerősítésre vár

Eldugult víznyelő

Kérem tisztítsák ki! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Stromfeld Aurél utca 5a

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/22-3810 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    a mai napon készre jelentették a munkálatokat.
    Varosi Ugyfelszolgalat
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/22-3810 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat
    Bognár Marianna

    [image: fénykép]

    *Szentendrei Közös Önk
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Út helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Debreceni utca
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Vízmű fedele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Légszesz utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére