Megoldatlan

Patakba szivárgó szennyvíz

FRISSÍTÉS: 2016.04.29.
A DMRV Zrt. tájékoztatása szerinti felelős a Szentendrei Ügyfélszolgálat, hivatalos válaszlevelük alább olvasható.

+++

A Vajda Lajos utca és a Kovács László utca sarkánál lévő kishíd tövében (a híd egyébként le van zárva balesetveszély miatt) egy szennyvíz kiömlőből folyamatosan csorog bele a Bükkös Patakba a szennvíz. A kiömlő betonteknője már elszíneződött a szennytől, a kiömlés közvetlen közelében érezni is a bűzt.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ez aztán szép nagy SZ.R!!!
  • Társaság az Élhető Szentendréért elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Társaság az Élhető Szentendréért elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • DMRV válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bükkös part szennyvíz folyása

    Tisztelet Levélíró!

    Mellékletben küldjük tárgyi témában DMRV/6951-1/2016/CFM iktatószámú levelünket.
    Ha levelünkkel kapcsolatban észrevétele lenne kérjük a dmrvzrt@dmrv...
  • Társaság az Élhető Szentendréért elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV

  • Társaság az Élhető Szentendréért elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére