Válaszra vár

Nem működő térfigyelő kamera.

FRISSÍTÉS :2022.08.04

A Károly utca 26-34-es számú háztömb oldalára szerelt térfigyelő kamera közel 1éve nem működik. A parkolóban történt különböző incidensek (károkozás)miatt már több alkalommal segítség lehetett volna a rögzitett felvétele a kamerának. Kérem az illetékes intézkedését!

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 34

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nem üzemel a kamera.
  • Vargáné Nagy Szilvia visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a térfigyelő kamerák ellenőrzése,
    karbantartása, cseréje folyamatos.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önk
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Károly utca 26-34-es számú háztömb oldalára szerelt térfigyelő kamera közel 1éve nem működik. A parkolóban történt különböző incidensek (károkozás)miatt már több alkalommal segítség lehetett volna a rögzitett felvétele a kamerának. Kérem az illetékes intézkedését!"-ról "FRISSÍTÉS :2022.08.04 A ...

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt illetékes!
    A kamera közel egy éve nem működik, remélem a folyamatos és rendszeres ellenőrzés és csere nem tart évekig még és mihamarabb újra üzemképes lesz. Köszönettel
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a térfigyelő kamerák ellenőrzése,
    karbantartása, cseréje folyamatos.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önk
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image:
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leégett épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dunakanyar körút
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Életveszélyes vízelvezető rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Szentlászlói út
  Vissza az oldal tetejére