Válaszra vár

Megrongált kerékpáros számláló oszlop

Anonim Járókelő

A kerékpárúton kidöntötték az oszlopot és megrongálták ami méri a kerékpáros forgalmat ( ami számolja az áthaladást ).
Gps: 47.633453,19.080879

Probléma helyszíne
J3MM+9F Szentendre Magyarország

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    KÜ18-P/22-2762
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit a tárgyban szereplő számon
    iktattunk és továbbítottunk az illetékes szakterület felé.
    Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    T
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére