Válaszra vár

Kitört oszlop

Anonim Járókelő

Az előző bejelentés megoldódott-ra lett változtatva, holott a probléma ugyan úgy fenn áll.
Szentendrén a Radev díszfaiskolánál a kerékpárút bejáratánál kitört egy Ú alakú oszlop.
Amikor elsőnek bejelentettem az Ú alakú oszlop a rézsű alján volt de vagy valaki vagy valakik elvitték onnan mert nincs ott.
Az az oszlop azért kell oda mert személyautóval nem lehet oda behajtani már ha a karos oszlopok be lennének zárva de folyamatosan nyitva vannak nem is értem.
Viszont ha nincs ott az Ú alakú oszlop akkor simán behajthatnak a személyautók aminek nem örülnek a kerékpárosok.
Legyenek szivesek pótolni az eltünt Ú alakú oszlopot.
Gps: 47.638975,19.078071

Probléma helyszíne
J3QG+HP Szentendre Magyarország

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.
    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormány
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére