Megoldásra vár

Szentendrei kerékpárút balesetveszélyes

Anonim Járókelő

A Szentendrére vezető dunaparti kerékpárút, szennyvíztisztító mögött található része kezd közelíteni használhatatlan és balesetveszélyes felé.
Sajnos a fák gyökerei (különösen az aknák és áteresz építési munkákat követő újraaszfaltozás után) a kerékpárutat felpúposítják, ami ezen a szakaszon fokozattan jellemző és a puklik és törések miatt az aszfalt kezd használhatatlan lenni.
A csatolt kép május végén készült, azóta a helyzet tovább romlott.

Probléma helyszíne
Szentendre Ipar u. 4

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatjuk, hogy kerékpárút állapotával kapcsolatos bejelentését
    KÜ18-P/22-2660 ügyszámon továbbítottuk az illetékes szakterületnek,
    válaszukig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlett
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére